(61) 658 70 57


sklep@eurostal.pl

Nadstawki, podstawy

Podstawy i nadstawki ze stali nierdzewnej
W kuchni każdego lokalu gastronomicznego, ważną kwestią jest przemyślane zarządzanie przestrzenią. Chcąc uzyskać większy obszar użytkowy, warto wyposażyć stanowisko pracy swoich kucharzy w nadstawki ze stali nierdzewnej. Kładąc ten typ mebli na szafce, czy półce szybko zyskuje się dodatkową przestrzeń roboczą. Zaletą nadstawek jest ponadto mobilność, można je sprawnie przenosić w inne miejsca lub przechowywać w momentach, kiedy nie są potrzebne.

Nadstawki ze stali nierdzewnej producenta Eurostal są wykonywane z wysokiej jakości materiału. Jest nim stal nierdzewna – AISI 430, materiał ten spisuje się odpowiednio nie tylko w lokalach gastronomicznych czy punktach zbiorowego żywienia, aczkolwiek mebli wykonanych z tego surowca używa się również w szpitalach oraz laboratoriach. Nadstawki więc są odporne na korozję, wykazują wysoką wytrzymałość na środki chemiczne, organiczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Meble te nadadzą się do codziennego użytku, przez wiele lat. Dodatkowo nie chłoną zanieczyszczeń, są proste w czyszczeniu. Fakt ten jest pomocny, przy spełnianiu restrykcyjnych norm odnośnie higieny. Nadstawki ze stali nierdzewnej w ofercie producenta Eurostal są w najróżniejszych wersjach wymiarów, dzięki czemu każdy Klient, może dostosowywać zamówienia do potrzeb swojego lokalu. Istnieje ponadto możliwość wykonania danych mebli o innych wymiarach na specjalne zamówienie. Wszystkie nadstawki, jak inne wyroby kupowane bezpośrednio u producenta Eurostal są objęte trzyletnią gwarancją.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS