• Bezpieczne płatności
  • Darmowa wysyłka
  • 3 lata gwarancji
  • Krótkie terminy realizacji

O firmie

Sklep internetowy eurostal.pl oferuje meble ze stali nierdzewnej dla zastosowań technologicznych. Konstrukcje powstają przy użyciu wysoko gatunkowego materiału – stali nierdzewnej AISI 430. Wyróżniają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki otoczenia.

Wykonane przez nas konstrukcje charakteryzuje wyjątkowa uniwersalność zastosowań. Wynika ona z prostej konstrukcji, dużej wytrzymałości, a także nowoczesnej estetyki. Przedmioty spełniają ponadto restrykcyjne normy w zakresie wyposażania obiektów o podwyższonych standardach higieny i czystości. Konstrukcje są bowiem wyjątkowo proste i łatwe w czyszczeniu i nie absorbują zabrudzeń.

Nasze meble znajdują zastosowanie w obiektach zbiorowego żywienia, szkołach, przedszkolach, restauracjach, kawiarniach, świetnie sprawdzają się również w laboratoriach czy szpitalach.

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Dysponujemy stołami roboczymi, stołami z jednym i dwoma zlewami, stołami załadowczymi i wyładowczymi do zmywarek, szafkami i półkami wiszącymi, szafami przelotowymi, regałami magazynowymi, wózkami do transportu pojemników, oraz wózkami 2 i 3 półkowymi o szerokim zastosowaniu. Możemy wykonać również meble na specjalne zamówienie pod wymagany wymiar.

Posiadamy w ofercie również meble ze stali nierdzewnej do samodzielnego montażu, otrzymują je Państwo w wygodnej paczce, a ich montaż i demontaż nie sprawia kłopotów.

Kupując produkty na www.eurostal.pl kupujesz bezpośrednio u producenta, zyskujesz trzyletnią gwarancję na wszystkie oferowane produkty.

Wszystkie zamówienia na terenie Polski wysyłamy gratis, nie naliczamy żadnych dodatkowych kosztów i masz 30 dni na zwrot i wymianę, jeśli okaże się że zamówiony produkt nie spełnia twoich oczekiwań.


W razie pytań służymy poradą specjalistów w zakresie wyposażenia gastronomii. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16.


Zadzwoń, napisz, zamów online przekonaj się jakie to proste!

tel. +48 61 658 70 55,
e-mail sklep@eurostal.pl