(61) 658 70 57


sklep@eurostal.pl

Okapy

Okap kuchenny gastronomiczny ze stali nierdzewnej
Zarówno w kuchniach domowych, jak i restauracyjnych konieczne jest zapewnienie odpowiedniej instalacji wentylacyjnej, która odprowadzi nadmiar ciepła i pary wodnej, a także ograniczy rozprzestrzenianie się zapachów i uwolnionych do powietrza zanieczyszczeń na inne pomieszczenia. W sukurs przychodzą profesjonalne okapy ze stali nierdzewnej. Dobrze wyposażona kuchnia nie może się obyć bez urządzenia, jakim jest okap kuchenny gastronomiczny, jeśli gotowanie ma przebiegać sprawnie i komfortowo.

W tej sekcji przedstawiamy najlepsze okapy gastronomiczne, które uczynią pracę w kuchni jeszcze wygodniejszą i zabezpieczą przed przykrymi efektami podwyższonej wilgotności, nawet w pomieszczeniach o ograniczonej cyrkulacji powietrza. Nasze okapy kuchenne gastronomiczne dostępne są w wielu rozmiarach oraz kształtach: dysponujemy modelami skośnymi, skrzyniowymi oraz trapezowymi. Dzięki dużemu zróżnicowaniu z łatwością odnajdą Państwo okap gastronomiczny idealnie dopasowany do wielkości kuchni oraz urządzeń znajdujących się pod okapem, co zapewni maksymalną skuteczność w redukcji pary, zapachów i zanieczyszczeń. Niezależnie od preferowanego wariantu – dajemy gwarancję stuprocentowej niezawodności produktu, jakim jest okap gastronomiczny. Cena za każdy z modeli jest najniższa w stosunku do korzyści, jakie da Państwu profesjonalny okap ze stali nierdzewnej, poczynając od komfortu pracy w kuchni, a kończąc na redukcji osadzającego się na blatach i innych powierzchniach tłuszczu. Mając na szczególnej uwadze intensywną eksploatację urządzeń kuchennych, zwłaszcza w przypadku ciągłej pracy w lokalach gastronomicznych, zadbaliśmy, aby znajdujące się w ofercie sklepu okapy gastronomiczne charakteryzowała najwyższa jakość oraz trwałość. Długoletnie i bezawaryjne funkcjonowanie to najważniejsze cechy, jakie musi posiadać dobry okap gastronomiczny. Stal nierdzewna, z której wykonano nasze produkty, wyróżnia się łatwością utrzymania w czystości oraz odpornością na rozmaite czynniki, takie jak temperatura, wilgoć czy działanie środków chemicznych. Gotowanie zyska nowy wymiar, gdy zaopatrzą się Państwo w profesjonalny okap gastronomiczny. Stal nierdzewna nada charakteru pomieszczeniu. Prosta, a zarazem elegancka forma produktów znajdujących się w naszym asortymencie sprawia, że każdy okap ze stali nierdzewnej zaprezentuje się świetnie zarówno w domowej kuchni, jak i na zapleczu ekskluzywnej restauracji.

Na decyzję o zakupie urządzenia takiego jak okap gastronomiczny, cena także ma bardzo duży wpływ. Z naszym sklepem zyskują Państwo najlepszą jakość za najniższą cenę, zakupione okapy ze stali nierdzewnej posłużą długo niezależnie od stopnia eksploatacji.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS