(61) 225 49 12


sklep@eurostal.pl

Stoły do pracy

Stoły robocze gastronomiczne ze stali nierdzewnej
Otwierając restaurację trzeba mieć na uwadze nie tylko znalezienie odpowiedniego lokalu, wyposażenie sali w której będziemy przyjmować gości czy też zatrudnienie doświadczonych kucharzy, ale również dobór mebli do kuchni. W końcu jest to serce każdego lokalu gastronomicznego. Sukces restauracji w dużej mierze uzależniony jest od tego czy stół roboczy gastronomiczny będzie wygodny, funkcjonalny i bezpieczny. Kucharze powinni mieć zapewnione odpowiednie warunki do pracy i dostęp do najlepszych sprzętów. Nie bez znaczenia jest także jakość wykonania dobieranych akcesoriów. Świetnym rozwiązaniem wydaje się być stół roboczy ze stali nierdzewnej.

Z przyjemnością przedstawiamy asortyment dostępny w naszej firmie i mamy nadzieję, że oferowane usługi przypadną do gustu zarówno początkującym jak i doświadczonym restauratorom. Specjalizujemy się w dobieraniu mebli kuchennych do mniejszych i większych lokali i w naszym asortymencie można znaleźć między innymi nowoczesne stoły robocze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór mebla jakim jest stół ze stali nierdzewnej uzależniony jest od wielu czynników, ale służymy fachowym wsparciem i w każdej sytuacji odpowiadamy nawet na najtrudniejsze pytania. Staramy się dopasować ofertę do wymagań klientów i dystrybuujemy stoły ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i odpornością na działania czynników zewnętrznych. Blaty, które posiadają nasze stoły robocze mają dodatkowe wzmocnienia i wykonane są z wysokiej jakości komponentów, którym nie groźne wysokie temperatury, tłuszcze i inne składniki przewijające się przez kuchnię w restauracji.

Jeśli interesuje Państwo stół roboczy ze stali nierdzewnej, to jesteśmy do dyspozycji i chętnie zaprezentujemy całą naszą kolekcję. Wykwalifikowana kadra sprzedawców z przyjemnością wsłucha się w Wasze potrzeby i pomoże dobrać stół roboczy gastronomiczny na przykład z regulowanymi nóżkami, półkami, ze zlewem, komorą na odpady lub dodatkową szafką z zamykanymi drzwiczkami.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS