(61) 658 70 57


sklep@eurostal.pl

Stoły do pracy

Stoły robocze nierdzewne – gastronomiczne ze stali nierdzewnej
Stoły ze stali nierdzewnej to jeden z istotnych elementów wyposażenia kuchennego w przypadku dużego lokalu gastronomicznego, jak restauracja. To one w końcu stanowią główne miejsce pracy zatrudnionych kucharzy. Stół nierdzewny gastronomiczny powinien więc być wygodny, funkcjonalny i bezpieczny nawet dla sporej grupy osób pracujących przy nim w szybkim tempie. Najlepsze sprzęty o wysokiej jakości i wykwalifikowana kadra, która z przyjemnością przy nich pracuje – to podstawa do osiągnięcia sukcesu w branży gastronomicznej.

Stół nierdzewny gastronomiczny to produkt przeznaczony do dyspozycji zarówno doświadczonych, jak i początkujących restauratorów. Stół roboczy ze stali nierdzewnej z dodatkowymi wzmocnieniami pozwala na pracę bez obaw o wpływ działania czynników zewnętrznych, jak wysoka temperatura dań, pryskający tłuszcz i innego rodzaju składniki, które są niezbędne w procesie przygotowywania jedzenia. Asortyment dostępny w naszej firmie umożliwia dopasowanie do potrzeb każdego klienta, któremu z przyjemnością służymy wsparciem w procesie jego wyboru. Nasza oferta obejmuje m.in. stoły robocze ze zlewem i otworami na odpadki, stoły robocze przyścienne z szafką ułatwiającą przechowywanie w niej niezbędnych akcesoriów pracy kucharza, stoły ze stali nierdzewnej wisząca, które z łatwością można zamontować w każdej przestrzeni kuchennej oraz stół ze stali nierdzewnej przelotowy, z szafką z suwanymi drzwiami, wyjątkowo praktyczny w przypadku pracy wspólnej większej grupy osób w tym samym czasie. Oferujemy również tak praktyczne rozwiązania, jak stół roboczy ze stali nierdzewnej z regulowanymi nóżkami pozwalające na komfort codziennej pracy kucharzy czy stoły robocze z półkami, ułatwiającymi zachowanie porządku w kuchni.

Stal nierdzewna to najwyższej jakości materiał, od lat wykorzystywany w produkcji sprzętów i mebli kuchennych. Powodem jest niezwykła trwałość stali nierdzewnej, która dzięki zawartości chromu, będącego jej składnikiem, na swojej powierzchni tworzy warstwę tlenku chromowego, skutecznie chroniącego ją przed korozją. Gładka powierzchnia stali nierdzewnej jest dodatkowym atutem, pozwala bowiem na szybkie i łatwe utrzymywanie jej w czystości, co jest podstawą higieny pracy w gastronomii zbiorowej.

Niezależnie od tego, czy poszukujecie Państwo nowoczesnego wyposażenia do kuchni w istniejącej już od lat restauracji, czy dopiero ją otwieracie, podstawowymi sprzętami, w jakie warto ją wyposażyć, będą stoły ze stali nierdzewnej. Producent Eurostal od lat dostarcza niezbędne sprzęty gastronomiczne, a zdobyte przez lata doświadczenie pozwala zespołowi naszych wykwalifikowanych sprzedawców doradzić, jak odpowiednio dobrać stoły ze stali nierdzewnej. Producent Eurostal specjalizujący się w oferowaniu profesjonalnego i kompleksowego wyposażenia przestrzeni kuchennych zaprasza serdecznie do zapoznania się z naszą pełną kolekcją i kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia. Z przyjemnością pomożemy Państwo w doborze wyposażenia idealnie do potrzeb.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS