(61) 658 70 57


sklep@eurostal.pl

Stoły z dwoma zlewami

Stoły z dwoma zlewami – zlew gastronomiczny dwukomorowy ze stali nierdzewnej
Jednym z podstawowych elementów wyposażenia profesjonalnej kuchni i zmywalni są zlewozmywaki gastronomiczne. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej pozwalają na długie i bezpieczne użytkowanie, mimo codziennej eksploatacji. Solidna spawana konstrukcja zapewnia wyjątkową wytrzymałość. Dzięki większej niż standardowa głębokości, pozwalają na komfortowe mycie dużych garnków, patelni, pojemników oraz koszy, co nie jest możliwe w tradycyjnych rozwiązaniach. Stoły ze zlewozmywakami nazywane bywają niekiedy basenami gastronomicznymi i znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie szczególnie ceniona jest trwałość i solidność – zarówno w hotelowych restauracjach, jak i stołówkach czy barach szybkiej obsługi.

Zlew gastronomiczny ze stali szlachetnej jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu i konserwacji oraz odporny na działanie kwasów i środków chemicznych. Dzięki temu możliwe jest utrzymanie właściwej higieny oraz utrudnione namnażanie bakterii. Zlewozmywak gastronomiczny wyposażony jest w specjalne ranty zabezpieczające przed wylaniem się wody i spłynięciem jej na ziemię. Uniemożliwia również przedostanie się resztek z części roboczej w odstęp przy ścianie. Ułatwia to zachowanie wymaganej czystości pomieszczenia.

Zlewozmywak gastronomiczny standardowo różni się liczbą komór. W profesjonalnych kuchniach polecane są szczególnie zlewozmywaki dwukomorowe ze stali nierdzewnej. Umieszczone są one w profesjonalnych stołach. Dostępne jest wiele wariantów uwzględniających dodatkowe wyposażenie, zarówno wygodne szafki, jak i szuflady lub półki. Właściwe wyprofilowanie komór zapewnia całkowity spływ wody. Jedną z wielu zalet jest również to, że zlew dwukomorowy gastronomiczny może zostać wyposażony w otwór pod młynek koloidalny. Zwiększa to funkcjonalność przestrzeni roboczej i pozwala w szybki sposób pozbyć się odpadków ze stołu. Regulowane stopki podnoszą komfort użytkowania i umożliwiają właściwe wypoziomowanie w każdym pomieszczeniu. Zlewozmywak gastronomiczny dwukomorowy umieszczony może być w zależności od potrzeb po lewej bądź prawej stronie.

Dostępna szeroka oferta z pewnością pozwoli dopasować odpowiednie rozwiązanie do każdej profesjonalnej gastronomii. Fachowa obsługa pomoże dobrać właściwy zlew gastronomiczny ze stali nierdzewnej i zapewni szybką realizację zlecenia. Każdy zlew gastronomiczny dwukomorowy posiada szczegółowy opis pozwalający na zapoznanie się ze wszystkimi cechami i zaletami produktu. Duży wybór rozmiarów stołów ze zlewozmywakami umożliwi dopasowanie do każdej wielkości wnętrza.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS