(61) 658 70 57


sklep@eurostal.pl

Stoły ze zlewem wzmocnione bez półki

Stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej wzmocnione, ze zlewem, bez półki
Stal nierdzewna w służbie gastronomii
Wszystkie prezentowane w naszym katalogu stoły gastronomiczne wyprodukowano z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dają więc gwarancję maksymalnej odporności na kwasy oraz stosowane przy ich czyszczeniu specyfiki chemiczne. O sporej funkcjonalności, jaką przedstawiają dla Klientów oferowane stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej, świadczy również fakt, że wszystkie są wyposażone w zlew. Stają się więc automatycznie niezbędnym ogniwem wyposażenia każdego lokalu.

Wszechstronne zastosowanie
O doposażeniu swojego lokalu w stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej, dostępne w ofercie Eurostalu, powinni pomyśleć nie tylko właściciele dużych lokali gastronomicznych, ale również mniejszych obiektów, także małych barów czy sklepów. To dlatego, iż wszystkie stoły umożliwiają swobodną konfigurację procesu technologicznego, a w powyższym katalogu znajdują się produkty o bardzo zróżnicowanych gabarytach. Istnieje więc spora szansa, że w praktycznie każdym lokalu stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej znajdą swoje zastosowanie. Przede wszystkim dlatego, że w bardzo znaczącym stopniu umożliwiają one wykonywanie niezbędnych czynności.

W zależności od potrzeb
To od Klienta zależy, po której stronie stołu wygospodarowane zostanie miejsce na zlew i tym samym, w jaki sposób najwygodniej zostanie on w lokalu wykorzystany. Niezależnie od dokonanego wyboru, należy spodziewać się, że stół okaże się odporny nie tylko na zanieczyszczenia, ale również na oddziaływanie rdzy, zbyt wysoką temperaturę oraz możliwe ingerencje mechaniczne. Wszystkie te atuty unaoczniają, że tego typu stoły powinny się koniecznie znaleźć w kuchni każdego nowoczesnego lokalu.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS