(61) 658 70 57


sklep@eurostal.pl

Umywalki

Umywalka gastronomiczna ze stali nierdzewnej
Umywalka gastronomiczna nierdzewna to idealne rozwiązanie do wszystkich punktów gastronomicznych. Stal jest wdzięcznym materiałem, który zapewnia nam higienę korzystania z niego i łatwość czyszczenia, ale również estetyczny i nowoczesny wygląd, który jest również ważny.

W naszym sklepie znajdą Państwo zlewy gastronomiczne, z których najchętniej korzystają właściciele restauracji czy hoteli. Pośród nich znajdują się umywalki zabudowane i niezabudowane w różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasują Państwo rozmiar do swoich potrzeb. Jest to podstawa w każdym zapleczu kuchennym. Zmywanie naczyń, garnków czy sztućców po przygotowywaniu potraw i obsłużeniu gości nie jest łatwym zadaniem. Odpowiednia struktura zlewu i jego wytrzymałość korozyjna, którą zapewnia nam umywalka nierdzewna, sprawią, że korzystanie z niej ułatwi pracę naszym pracownikom lub nam samym. Mimo ciągłego użytkowania, nie traci on na swojej trwałości czy wyglądzie.
Między umywalką zabudowaną występuje różnica związana z wyglądem zewnętrznym. Ta zabudowana, dzięki swojemu kształtowi pozwala na skuteczniejsze utrzymanie w czystości, ponieważ poszczególne elementy nie zabrudzają się tak szybko, jak w przypadku niezabudowanych.

Zlewy gastronomiczne są produktami specjalnego przeznaczenia, dlatego oferowane przez nas zlewy spełniają wszystkie najważniejsze wymogi, które muszą zostać spełnione przez ogólne warunki Sanepidu. Zlew gastronomiczny ze stali wyczyścimy i odkazimy za pomocą podstawowych środków czystości, ponieważ ich powłoka zabezpiecza przed przywieraniem resztek pokarmu, nie chłonie tłuszczu oraz jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo dodaje poczucia estetyki i czystości wszystkim, którzy z niego korzystają.

Nasz sklep oferuje Państwu wiele produktów w niskich cenach oraz promocjach. Dzięki nam umywalka ze stali nierdzewnej to mały koszt przeznaczony na funkcjonalny produkt najlepszej jakości. Umywalka nierdzewna jest odpowiednim wyborem, aby zapewnić sobie funkcjonalność i użyteczność rzeczy znajdujących się w zapleczach kuchennych.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS