(61) 658 70 57


sklep@eurostal.pl

Półki wiszące

Półki wiszące ze stali nierdzewnej
Trudno sobie wyobrazić pełną funkcjonalność kuchni jakiegokolwiek zakładu gastronomicznego bez doposażenia go w wysokiej klasy, użyteczne meble. Bez wątpienia do takich niezbędnych, specjalistycznych sprzętów należą półki ze stali nierdzewnej. W bogatej ofercie Eurostalu bez trudu można odnaleźć spełniające oczekiwania wszystkich Klientów wiszące półki. Pozostaje więc jedynie kwestia wyboru spośród nich tych najlepiej dostosowanych do konkretnego pomieszczenia.
Szerokie zastosowanie
Półki ze stali nierdzewnej znajdą zastosowanie nie tylko w restauracjach czy barach, ale również w zakładach, w których produkowana jest żywność, a więc między innymi w piekarniach i cukierniach. Wszędzie tam pozostają użyteczne i ułatwiają optymalne funkcjonowanie. Dzięki nim zdecydowanie łatwiej zadbać o zachowanie porządku i czystości, wszak są na tyle pojemne, że pomieszczą każdy przedmiot lub już wytworzony, przeznaczony do sprzedaży produkt.
Najwyższa jakość
Każda prezentowana w naszym katalogu półka odznacza się najwyższą jakością wykonania. Wszystkie półki ze stali nierdzewnej można dowolnie dostosowywać do posiadanej w danym pomieszczeniu przestrzeni. Poza łatwością w ich modelowaniu, półki charakteryzuje prosty montaż. Zakupiony artykuł można więc bardzo szybko wykorzystać do swoich potrzeb. Nie ma również problemu z doborem półki o odpowiednich rozmiarach. Zastosowana stal nierdzewna gwarantuje ponadto, że półki będą odznaczać się wyjątkową trwałością i pozostaną odporne na różnego rodzaju zabrudzenia bądź oddziaływanie środków chemicznych.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS