(61) 658 70 57


sklep@eurostal.pl

Szafa magazynowa z drzwiami suwanymi

Szafki magazynowe ze stali nierdzewnej z drzwiami suwanymi
Odpowiednia, dobrze przemyślana organizacja przestrzeni w takich miejscach, jak zaplecza czy restauracyjne kuchnie, ma pozytywny wpływ na przyspieszenie, jak również uprzyjemnienie pracy. Staranne rozmieszczenie oraz właściwa ilość pojemnych, ergonomicznych mebli, które zostały stworzone w celu zaspokojenia potrzeb branży gastronomicznej, jest w stanie wpłynąć na uporządkowanie oraz bezproblemowe odnajdywanie niezbędnych w danym pomieszczeniu produktów oraz akcesoriów. Aby ułatwić pracę kucharzom, warto wyposażyć przestrzeń w praktyczne szafki ze stali nierdzewnej.

Jesteśmy sklepem internetowym świadczącym profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wyposażania kuchni barowych, stołówkowych oraz restauracyjnych. Wśród przygotowanych przez nas propozycji znajdują się funkcjonalne, dostępne w korzystnych cenach szafki magazynowe wykonane z odpornej na uszkodzenia i niezwykle trwałej stali nierdzewnej. Praktyczny materiał ceniony jest przez właścicieli lokali o charakterze gastronomicznym. Podczas tworzenia szafek zastosowano konstrukcję spawaną, dzięki którym szafki ze stali nierdzewnej charakteryzują się stabilnością i zapewniają bezpieczeństwo nawet dla dużej ilości produktów. Na uwagę zasługuje nie tylko wysoka jakość oraz funkcjonalność, ale także estetyka wykonania oraz uniwersalny design. Szafki ze stali nierdzewnej dostępne są w zróżnicowanych wariantach, które różnią się od siebie wysokością, szerokością oraz głębokością. Doskonałym pomysłem są również szafki zawieszane na specjalnych zaczepach. Możliwość wyciągania półek ułatwia zachowanie czystości w magazynie lub kuchni, a regulowanie wysokości nóg pozwala na łatwe czyszczenie powierzchni znajdującej się pod szafkami.

Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu satysfakcję z zakupionych produktów, które dostępne są w konkurencyjnych cenach. Proponowane przez nas szafki z pewnością ułatwią pracę w każdym lokalu o charakterze gastronomicznym, pozytywnie zaskakując wysoką jakością wykonania.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS