(61) 225 49 12


sklep@eurostal.pl

Szafa magazynowa z drzwiami suwanymi

Szafy magazynowe z drzwiami suwanymi ze stali nierdzewnej
Właściwa, starannie przemyślana organizacja przestrzeni w restauracyjnej kuchni i na zapleczu pozwala przyspieszyć i uprzyjemnić pracę. Dzięki rozmieszczeniu i odpowiedniej ilości ergonomicznych, pojemnych mebli, stworzonych z uwzględnieniem potrzeb branży gastronomicznej, porządkowanie i odnajdywanie potrzebnych produktów oraz akcesoriów będzie się odbywało intuicyjnie, nie sprawiając kucharzom najmniejszego problemu. Idealną odpowiedzią na te potrzeby jest gastronomiczna szafa ze stali.

Jako profesjonalny sklep, oferujący kompleksowe wyposażenie kuchni restauracyjnych, barowych czy stołówkowych, nie mogliśmy zapomnieć o wzbogaceniu oferty o funkcjonalne i atrakcyjne cenowo szafy magazynowe ze stali nierdzewnej. Każda szafa magazynowa została wykonana z trwałego i niezawodnego materiału – wysokogatunkowej stali nierdzewnej, będącej najbardziej praktycznym materiałem, cenionym przez właścicieli lokali gastronomicznych. Dzięki zastosowaniu konstrukcji spawanej nasze szafy oraz szafki ze stali nierdzewnej są wyjątkowo stabilne, trwałe i wytrzymałe – można bezpiecznie przechowywać w nich duże ilości produktów oraz kuchennych akcesoriów, bez obaw o zerwanie się półek. Każda szafa magazynowa zachwyci funkcjonalnością oraz estetyczną prezencją, tworząc optymalne warunki do wygodnego gotowania. Posiadamy szafy magazynowe ze stali nierdzewnej zróżnicowane pod kątem szerokości, wysokości oraz głębokości, więc znajdą zastosowanie tak na dużej, jak i niewielkiej przestrzeni. Idealne zagospodarowanie zagwarantują także szafki ze stali nierdzewnej, zawieszane na solidnych zaczepach. Ponadto dzięki możliwości wyciągania półek będą Państwo w stanie z łatwością zachować idealną czystość w kuchni lub magazynie, a regulowanie wysokości nóg pozwoli na bezproblemowe czyszczenie przestrzeni pod szafami.

Dajemy gwarancję długoletniego, satysfakcjonującego użytkowania naszych produktów, oferując je w konkurencyjnych cenach. Każda zakupiona u nas szafa ze stali to znaczne ułatwienie pracy w lokalu.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS