(61) 658 70 57


sklep@eurostal.pl

Szafy przelotowe

Szafa przelotowa to istotny, elementarny składnik gastronomicznego wyposażenia. W czym tkwi jej wyjątkowość?

Na co dzień jest używana do spełnienia normy HACCP, która dotyczy rozdzielenia „czystej” strefy od „brudnej” w zmywalni. Fakt łączenia stref jest istotny przede wszystkim w miejscach, w których używa się przeznaczonych do wielorazowego stosowania naczyń.

Czystość na wysokim poziomie

Szafa przelotowa, wykonana ze stali nierdzewnej, jest konstruowana pomiędzy częścią „brudną” należącą do zmywalni, a „czystą” znajdującą się przy kuchni. Dzięki temu naczynia są utrzymywane w czystości i sprawnie przekazywane.

Szlachetność na lata

Ze względu na niezwykłą odporność na korozję i możliwość utrzymania nawet dużego ciężaru, szafa przelotowa wykonana ze stali nierdzewnej jest wartościowym meblem w każdej zmywalni. Zarówno przy wysokich różnicach temperatur jak i nierzadkim używaniu, jej właściwości nie zmieniają się. Gładka w dotyku stal zapewnia sprawną konserwację i ochronę. Dzięki szlachetnemu wykonaniu szafy przelotowe dają szansę użytkowania przez wiele lat. Elementy mebla są łatwe do przemieszczania, co sprawia, że szafy można dopasowywać do charakteru i przestrzeni pracy.

Szafy przelotowe składają się z drzwi montowanych na zawiasach lub suwanych. Szeroka dostępność rozmiarów sprawia, że mogą być dostosowane do każdego pomieszczenia. Liczba półek, oprócz wysokości i głębokości, jest tym, co odróżnia od siebie wybrane szafy. Dodatkowo, regulowane stopki i wytrzymała budowa sprawiają, że poziomowanie jest niezwykle proste. Istnieje możliwość dodatkowego przymocowania zamków.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS