(61) 225 49 12


sklep@eurostal.pl

Szafy przelotowe

Szafa przelotowa jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia gastronomii. Powszechnie używana jest w celu spełnienia wymogów sanitarnych HACCP odnośnie oddzielenia strefy brudnej od czystej. Uniemożliwienie krzyżowania się stref znaczenie ma zwłaszcza w lokalach stosujących naczynia wielorazowego użytku – szafa przelotowa ze stali nierdzewnej montowana jest wówczas między „brudną” przestrzenią zmywalni a „czystą” przynależącą do rozdzielni kelnerskiej bądź kuchni. Umożliwia to szybkie przekazywanie naczyń i zachowanie pożądanego poziomu higieny.

Szafa przelotowa ze stali nierdzewnej jest meblem o dużej wytrzymałości mechanicznej i odpornym na działanie korozji. Zachowuje swoje właściwości nawet przy dużych różnicach temperatur i częstym użytkowaniu. Jest przy tym łatwa w konserwacji i pielęgnacji dzięki niskiej porowatości materiału. Wysoka jakość i solidność wykonania zapewnia możliwość użytkowania przez bardzo długi okres czasu. Łatwe do demontażu półki umożliwiają szybkie dostosowanie szafy do potrzeb i specyfiki miejsca pracy.

Szafa przelotowa w zależności od wymogów może być wyposażona w drzwi suwane lub uchylne na zawiasach. Dostępny duży wybór rozmiarów pozwala na dopasowanie do wnętrza każdej wielkości. Oprócz głębokości i wysokości poszczególne modele różnią się między sobą liczbą półek. Wszystkie szafy przelotowe wykonane są z solidnej, ergonomicznej konstrukcji i regulowanych stopek ułatwiających poziomowanie. W zależności od potrzeb i preferencji mogą zostać również wyposażone w zamki.

« Czytaj mniej
Czytaj więcej »
X

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

Newsletter

Zapisz się, by otrzymywać informacje o promocjach i nowościach

Newsletter SMS